W dniu 21.04.2017 mieliśmy przyjemność skorzystania z zaproszenia wychowawców i wychowanków Mieszkania Wychowawczego przy ul. Hutniczej WPOW w Siemianowicach Śląskich na uroczystość zorganizowaną  w ramach konkursu plastyczno-technicznego w odsłonie „ Wielkanocna Kartka”.

Organizatorzy zapewnili uczestnikom spotkania przyjazną atmosferę, ciekawą zabawę i słodki poczęstunek. Wspólnie bawiliśmy się w układanie puzzli z przesłaniem świątecznym, szukanie zapakowanych niespodzianek, odpowiadanie na zagadkowe pytania w tematyce świątecznej. Następnie przedstawiciele grup biorących udział w konkursie  oceniali zaprezentowane prace zgodnie z zasadą „Fair play”.  Wybór najładniejszej pracy nie był łatwy, ponieważ uczestnicy wykazali się dużą wyobraźnią, starannością, a w swoich pracach  wykorzystali rozmaite techniki i materiały.

Naszą konkursową kartkę wykonały wychowanki Kinga Gąska, Nicola Pasińska, Karolina Jastrzębska, a prezentacji pracy dokonała przedstawicielka grupy wychowawczyni Sylwia Pawlik.

Z pośród tak wielu bardzo dobrych prac nasza otrzymała sześć punktów, co pozwoliło nam zdobyć trzecie miejsce. Dzieci bardzo ucieszyły się z osiągniętego sukcesu, nagrody i wspólne spędzonego czasu.

Autor wiadomości: Sylwia Pawlik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *